Płatności elektroniczne T-Pay

Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, szybkość i bezpieczeństwo transakcji nasz sklep współpracuje z operatorem płatności elektronicznych T-Pay.com. Umożliwiamy naszym klientom dostęp do płatności zarówno z konta bankowego jak i za pośrednictwem kart kredytowych/płatniczych czy za pomocą technologii Blik. Każda transakcja jest szyfrowana, a dane w pełni zabezpieczone. Płatności księgowane są maksymalnie w ciągu kilku minut co znacznie przyspiesza proces realizacji zamówienia.

 

1.jpg

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.


Płatność elektroniczna kodem QR

Płatność kodem QR to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku. Mobilność technologi sprawia, że ma ona większy potencjał niż klasyczna płatność internetowa.

Wybierz aplikację mobilną swojego banku, zeskanuj wygenerowany kod i gotowe. Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków. Szybkie przelewy zapewniają natychmiastową realizację zamówienia.

 

2.png

Płatności kartą w Tpay.com

tpay.com we współpracy z firmą Elavon umożliwia wygodne i bezpieczne płatności elektroniczne kartą z każdego miejsca na świecie.

Dzięki Zintegrowanej Bramce Płatności Kartami możesz dokonać zapłaty bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przekierowywania na kolejne podstrony.

 

3.jpg

Tradycyjny przelew

Oczywiście istnieje również możliwość zapłaty tradycyjnym przelewem za zakupy dokonane na naszych stronach. W takim przypdaku prosimy o dokonanie wpłaty na konto:

MGF SYSTEM Krzysztof Machaczka
Sebastiana Klonowica 17E
30-654 Kraków, Polska
PEKAO SA II/O Kraków 86 1240 1444 1111 0010 3637 2729