Lakiery do włosów

Aktywne filtry

 • KITOKO ARTE...

  Ekstra-mocny lakier wykończeniowy zapewniający odpowiedni poziom kontrolowania przy stylizacji objętości oraz struktury stylizacji. Zapewnia długotrwałe efekty stylizacji, jest szybkoschnący, całkowicie się wyczesuje i zmywa, bez pozostałości i efektu łuszczenia oraz sklejania włosów. Zapewnia efekt anti-frizz oraz chroni przed efektem nawilgocenia włosów.

 • MODE Work-It

  Lakier do włosów tworzący elastyczną, stopniowaną fiksację. Dzięki witaminie B5 i filtrom UV chroni włosy, zapewniając utrwalenie i połysk bez nagromadzenia środku na nich. Łatwo się wyczesuje z włosów.

 • KITOKO ARTE...

  Spray do wykańczania fryzury, tworzący każdą stylizację, nadając elastyczne i długie utrwalenie. Szybkoschnący, bez pozostałości i późniejszego efektu łuszczenia się. Zapewnia efekt anti-frizz oraz chroni przed efektem nawilgocenia włosów.

 • KITOKO ARTE...

  Wysokiej klasy lakier do włosów, nadający fryzurze elastyczne utrwalenie. Zapewnia długotrwałe efekty stylizacji, jest szybkoschnący, całkowicie się wyczesuje i zmywa, bez pozostałości i efektu łuszczenia. Zapewnia efekt anti-frizz oraz chroni przed efektem nawilgocenia włosów. Włosy mogą być ponownie układane pomiędzy aplikacjami produktu. 

 • MODE Air Loader

  Jeden z najsilniejszych lakierów do włosów o niespotykanych właściwościach, wyeliminowane wszystkie słabości jakie posiadają tego typu produkty podobne na rynku. Nie zlepia włosów, nie ma efektów negatywnych przy rozczesywaniu takich jak biały nalot na ubraniu, nie obciąża wizualnie fryzury. Uznawany za jeden z najlepszych na rynku.

 • CARE & STYLE Power...

  LAKIER DO WŁOSÓW, KTÓRY POMOŻE W UCHWYCENIU TWOICH STYLIZACJI!

  Zaawansowana formuła z mikro mgiełką w sprayu mocno utrzymuje włosy i daje możliwość elastycznej stylizacji bez ich obciążania. Osiągnięty efekt - to długo utrzymująca się stylizacja mająca lśniący blask na całej długości włosa. Lakier, dzięki swojej delikatności, jest łatwy w usunięciu.