Koloryzacja permanentna INFINITI

DOSKONAŁE ZDROWIEJ WYGLĄDAJĄCE WŁOSY dzięki INFINITI® Inteligentnemu systemowi koloryzacji.

Trwałe kolory włosów, barwniki i nieograniczone możliwości robienia kolorowych pasemek. Promieniste, wielowymiarowe efekty. Zaawansowana przełomowa formuła z DATEM PLUS® Technology w bezpieczny sposób przenosi pigmenty głęboko do każdego kosmyka włosów, zapewniając zdumiewający kolor i doskonałe, do 100% krycie siwizny. Pielęgnacyjna baza kremu emulsyjnego z masłem shea i olejkiem arganowym zapewniają dodatkową ochronę, miękkość i niesamowity blask dla doskonałych, zdrowiej wyglądających włosów.

Aktywne filtry

 • INFINITI Metallics

  8 odcieni do stworzenia efektu metalicznego. Zaawansowana formuła z technologią DATEM PLUS® i naturalnymi składnikami zapewnia piękne rezultaty i niesamowity połysk na włosach. Do stosowania z  INFINITI METALLICS ACTIVATOR.

 • INFINITI REGULAR

  Koloryzacja INFINITI z technologią DATEM PLUS® - zniewalający, wyrazisty kolor, który pielęgnuje Twoje włosy. Bazuje na zaawansowanej i przełomowej formule DATEM PLUS®. Jej składnikami jest masło shea i olej arganowy. Ponad 90% jest pochodzenia naturalnego. Ultra-niski poziom amoniaku, już od 0,2%*. Doskonałe pokrycie siwych włosów, nawet do 100%.

  Pełna paleta kolorów i opis można zobaczyć poniżej. Opakowania po 100ml.

 • INFINITI High Lift

  System rozjaśniający włosy o 4 lub nawet 5 odcieni. Uzyskaj zdumiewający, równomierny efekt na włosach dzięki naturalnym chłodnym i zmysłowym oraz skąpanym w słońcu, wyszukanym odcieniom  INFINITI® High Lift.

 • INTENSIVES

  Czyste pigmenty do stworzenia indywidualnych kolorów. Po prostu wymieszaj i stwórz swój własny doskonały kolor - skoro możesz go sobie wyobrazić, potrafisz go też stworzyć!

 • INFINITI b:RED

  System do tworzenia pasemek o intensywnym czerwonym kolorze. Niesamowity, równomierny efekt w niecałe 15 minut!

 • INFINITI METALLICS...

  8 doskonałych odcieni umożliwiających osiągnięcie niesamowitych efektów koloryzacji fashion Metallics: Metallics Pearl (MP), Metallics Pearl Rose (MPR), Metallics Grey Rose (MGR), Metallics Light Violet (MLV), Metallics Bronzed Amber (MBA), Metallics Copper Rose (MCR), Metallics Mahongany Violet (MMV), Metallics Light Blue (MLB).

 • Infiniti Creme...

  Duża paleta w stylu książki, która zawiera całą gamę kolorów Affinage, w tym Inifiti, Intensives,  Red, Toniki i Intensives. Umożliwia łatwe dodawanie lub usuwanie poszczególnych stron.

  Niezbędna w każdym profesjonalnym salonie ASP.

 • INFINITI Gothic

  Seria INFINITI® Gothic zawiera 1 czarny i 4 szare trwałe odcienie przeznaczone do nakładania na włosy bez konieczności ich rozjaśnienia.

 • NEW INFINITI b:BROWN

  NOWOŚĆ! Kolory INFINITI zostały wzbogacone o technologię nowej generacji!

  Technologia GPS-TEC - precyzyjnie kieruje kolor do optymalnej lokalizacji w warstwie korowej włosa, co zapewnia INFINITI doskonałe pokrycie i długą żywotność. System rozjaśniania i koloryzacji zapewniający brązowe odcienie na włosach naturalnych i farbowanych. Nie wymaga wstępnego rozjaśniania i nadaje się do każdego typu ciemnych włosów.

 • b:RED REFRESHER

  Szybko i z łatwością odświeża różnokolorowe pasemka zrobione z wykorzystaniem produktu b:RED. REFRESHER jest dostępny w 5 odcieniach: Red, Red Violet, Red Copper, Copper oraz Magenta. Można stosować nawet w warunkach domowych.

  Opakowania 60ml.

 • INFINITI Toners

  Tonery pastelowe do stosowania na uprzednio rozjaśnionych włosach wzmacniające kolor blond i neutralizujące niechciane odcienie.

 • AFFINAGE Rockstar...

  AFFINAGE przedstawia 5 NOWYCH odcieni czerwieni INFINITI

 • INFINITI Opulence...

  Zestaw startowy koloryzacji INFINITI zawierający wspaniałe odcienie unikatowych farb: 12.771 (Cool Arctic Breeze), 9.03 (Golden Wheat), 9.145 (Apricot Blush), 9.026 (Strawbery Blonde), 7.51 (Autumn Rust), 6.61 (Cool Ruby), 5.727 (Velvet Rose), 4.61 (Cool Crimson).